•   TURKEY VMUG 
      2019 MEETING  
      22 OCTOBER 2019, MOVENPICK HOTEL  

ABOUT EVENT

It is our pleasure to share with you at this early stage - our plans for Turkey VMUG Event to be held in 22 October 2019 at Movenpick Hotel, 4.Levent. Turkey VMUG User Group will be the most comprehensive event of the IT industry in each country across the world. We focused on IT transformation and next generation technologies, bringing together IT consumers and channel partner executives.

Turkey VMUG User Group Event is an industry leading event on technology trends that are transforming industries, markets and organizations. It is a unique platform for technology suppliers to generate new business - providing them with an exclusive opportunity to guide companies’ future direction, as their executives draw their plans for future.AGENDA

09:00 - 09:30
Kayıt
09:30 - 09:45

Açılış Konuşması


Turkey VMUG Lideri

09:45 - 10:15

Business Availability on Multi-Cloud


Egemen Erdem
Veeam

10:15 - 10:45

VxRail Hiper Bütünleşik Mimariye Bakış


Hakan Duman
Tech Data Turkey

10:45 - 11:00
Kahve Arası
11:00 - 11:30

Hyperconverged Secondary Sorage Nedir?


Tarcan Serdaroğlu
Cohesity

11:30 - 12:00

VMware Cloud Virtual Infrastructure


Antony Stefanov
VMware

12:00 - 12:30

VMware Project Pacific & Tanzu


Erkal Aslankara
VMware

12:30 - 13:30
Öğle Yemeği
13:30 - 14:00

Lenovo vSAN Hiper Bütünleşik Mimari


Serkan Sevinçoğlu
Tech Data

Kemal Abonozoğlu
Lenovo

14:00 - 14:30

vRealize Automation Cloud, Making Cloud Invisible


Martin Dachev
VMware

Ventsyslav Raikov
VMware

14:30 - 15:00

NSX Advanced Load Balancer


Ayhan Çelik
VMware

15:00 - 15:15
Kahve Arası
15:15 - 15:45

Vmware vCloud Availability 3.0


Tolga Anıt
vExpertREGISTER

Değerli misafirimiz etkinliğe sadece kurumsal mail adresiniz ile kayıt yapılabilmektedir. Gmail, Yahoo, Outlook ve benzeri şahsi eposta hesapları ile kayıt sistem tarafından alınmamaktadır.

TURKEY VMUG, Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Bildirimi ve İzin Bildirimi

a. Bu Aydınlatma Bildirimi 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ('KVK Kanunu') ile düzenlenen gerçek kişilerin 'Kişisel Verilerinin' işlenmesi ve aktarılması kapsamında hazırlanmıştır. 6698 sayılı Kanun kapsamında, şirketimiz ile paylaşmış olduğunuz tarafınıza ait her türlü güncel bilgi 'Kişisel Veri' olarak kabul edilecektir.

b. TURKEY VMUG olarak, sizlere sunduğumuz hizmetlerimiz kapsamında kişisel verilerinizi, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ('KVK Kanun') uyarınca azami özen ve hassasiyet ile işlemekteyiz. Kişisel verilerinizin hukuka aykırı olarak işlenmesini engellemek ve kişisel verilerinizin güvenli bir şekilde muhafaza edilmesi için gerekli güvenlik düzeyini sağlamak amacıyla mümkün olan teknolojik imkânlar dâhilinde ilgili teknik ve idari tedbirleri alıyoruz. Bu çerçevede, verilerinizi nasıl işlendiği, kimlerle ve hangi durumlarda paylaşabileceği hususunda sizleri bilgilendirmek istiyoruz.

Açık rıza beyan talebi

c. Etkinlik davtimize katılım için TURKEY VMUG ile paylaşmış olduğunuz veriler sadece talepte bulunmuş olduğunuz etkinlik katılım rezervasyonunu kabul etmek için kullanılacaktır.

d. TURKEY VMUG tarafından düzenlenecek olan etkinliğe katılımınız, yapacağınız talepleri sağlamak için kaydedilmektedir.

e. Etkinliğe katılım için form doldurarak paylaşmış olduğunuz bilgiler sadece TURKEY VMUG’in sizi telefonla ve e-mail aracılığı ile bilgilendirilmeniz için kullanılacak olup; başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

f. Kayıt sırasında paylaşmış olduğunuz bilgiler TURKEY VMUG tarafından etkinlikte sponsor olarak yer alan, etkinlik kapsamında iş ortaklığı yaptığımız, ajanda da sunumları belirtilmiş uluslararası teknoloji üretici şirketleri, danışmanlık sağlayıcılar ile taleplerinizi gerçekleştirebilmek ve iş sürekliliğinin devamı için paylaşılacaktır.

g. Etkinliğe yukarıdaki şartları ve açık rıza beyanını kabul ederek ve davet sayfasındaki onay kutucuğunu işaretleyerek etkinliğe katılabilmek mümkündür.

h. KVKK Hakkında Beyanı ve Açık Rıza Bildirimini Veri Paylaşma izin kutucuğu işaretleme işlemi, dijital onayınız olarak kabul edilecek olup; ek bir onay ve açık rıza beyanı gerekmeksizin TURKEY VMUG etkinlik ve davet bildirimleri hakkında sizlerle iletişime geçilebilecektir.

i. İtiraz ve bildirimleriniz için marketing.tr@techdata.com adresine e-posta yoluyla iletişime geçebilirsiniz.ABOUT VMUG (VMware User Group)

A VMUG (VMware User Group) is an international community of VMware users whose goal is to share knowledge. The community has been founded in the United States in August 2010, VMware User Group (VMUG) is the world`s largest independent, international non-profit platform where VMware and its stakeholders share their knowledge and experience. Currently, all 120,000+ professionals worldwide to VMUG members.

Turkey was commissioned in 2012, it is equipped with more than 1,800 IT professionals from various sectors within the body.

Turkey VMUG, to share their knowledge and professional webinar in the year with the aim of increase their experience and ensures their implementation by planning training.

Turkey VMUG Meeting organized every year, IT executives of leading companies from different sectors and brings together technical teams. As of September 2013, there are more than 80,000 VMUG members in 186 chapters worldwide.SPONSORS

Cohesity
Dell Technologies Intel
Lenovo
TECH DATA
Veeam
VMWare

PRESS SPONSORS

BT Günlüğü
BT Haber
Cio Update
Cxo Medya
Global Tech Magazine
IT Network
IT Week
Mshowto


LOCATION

Mövenpick Hotel Istanbul

Adres: Emniyetevleri, Büyükdere Cd. No:4, 34330 4. Levent / Kâğıthane / İstanbul

Telefon: (0212) 319 29 29

GOOGLE MAP YOL TARİFİ